Audyt bezpieczeństwa i szkolenia ku bezpieczeństwu!

Jak ważne jest bezpieczeństwo, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Każdy w pracy powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nawet największy wielbiciel adrenaliny nie wytrzyma ośmiu godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu w miejscu, gdzie jego życie może być zagrożone, a jeszcze ma wykonywać jakąś pracę.

Co zrobić by ludzie w pracy czuli się bezpiecznie?

Możemy wykonać audyt bezpieczeństwa, dzięki któremu poznamy dokładnie zagrożenia jakie mogą istnieć w firmie i jak im przeciwdziałać. Osoba z profesjonalnej firmy przyjdzie do naszego przedsiębiorstwa, prześledzi każdy proces jaki ma miejsce podczas wykonywania usług lub produkcji i przygotuje stosowny dokument co należy po prawić i gdzie zwiększyć bezpieczeństwo. Każdy pracownik na pewno poczuje się bezpieczniej, gdy w firmie zostanie dokonana taka czynność, a nie jest to droga rzecz.

bezpieczenstwo

fot. http://www.weyerhaeuser.com

Szkolenia pracowników

Wyszkolony pracownik pod kątem bezpieczeństwa to osoba, która posiada wiedzę na temat tego co jej grozi, gdy wykonuje dany zawód i co powinna zrobić, gdyby coś niedobrego się działo, coś co może zagrażać jej życiu, albo w przypadku gdy dozna uszczerbku na zdrowiu.

Dołącz do dyskusji