Fotel do masażu Beck Imperial wyrobem medycznym!

lekarz, ok, zdrowie, beck imperial, Masaż od tysięcy lat jest znany jako jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na leczenie bólów mięśniowych i kręgosłupa. Przede wszystkim największą jego zaletą jest pobudzanie tkanek do samoregeneracji. Mechaniczne ruchy oddziałujące na tkanki osoby masowanej sprawiają, że organizm dostarcza w te rejony więcej krwi i limfy, a przez to lepiej odżywia tkanki. Pozwala to także na rozluźnienie mięśni i wywołanie uczucia relaksu. Firma Beck Imperial dobrze zdawała sobie sprawę z zalet masażu podczas projektowania fotelu. Początkowo był on oferowany w formie urządzenia rehabilitacyjnego, jednak w październiku został zakwalifikowany jako wyrób medyczny.

Co oznacza taka kwalifikacja

Wyrób medyczny to nie określenie, które może wykorzystywać każdy producent do każdego produktu jaki uważa za korzystny dla zdrowia. Nazwę tą przyznaje się na podstawie opinii lekarskiej. Oznacza to więc, że zalety jakie oferuje fotel do masażu Beck Imperial zostały potwierdzone przez środowisko lekarzy. Klientom daje to pewność, że otrzymują produkt faktycznie leczący ludzkie ciało.

Wskazania i przeciwwskazania fotelu Beck Imperial

Wydanie opinii lekarskiej na temat fotelu do masażu Beck Imperial wiąże się także z przedstawieniem wskazań i przeciwwskazań do stosowania tego urządzenia medycznego. Do podstawowych wskazań należą zwyrodnienie, stany bólowe kręgosłupa oraz przykurcze i zaniki mięśniowe. Jeśli chodzi o przeciwwskazania, lekarze głównie wskazują ciążę, rozrusznik serca, metalowe protezy oraz złamania z niepełnym zrostem.

Dołącz do dyskusji