Idealna odżywka do włosów – Nivea Long Repair

Pielęgnacja włosów wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków, w tym między innymi odżywek do włosów. Jedną z lepszych odżywek, jakie znajdują się na rynku jest odżywka Nivea Long Repair. Jak możemy przeczytać na opakowaniu jest to odżywka odbudowująca, przeznaczona głównie do włosów łamliwych, rozdwajających się oraz długich. Co można powiedzieć o tym produkcie? Jakie są jego zalety?

 

Zacznijmy od podstaw, a zatem od opakowania. Opakowanie jest takie samo jak u większości odzywek firmy Nivea – sztywna, niebieska tuba z zatrzaskiem. Jest stabilna więc bez problemu można ja ustawić na półce w łazience. Najlepiej żeby stała, bo wtedy odżywkę łatwiej będzie z opakowania wycisnąć.

Kolejna sprawa – konsystencja. Odżywka Nivea Long Repair charakteryzuje się gęstą konsystencją i jest lekko woskowa. Ale w tym wypadku to jej zaleta. Dzięki temu bardzo łatwo nakłada się ją na włosy i rozprowadza, a poza tym nie spływa z ich powierzchni. W związku z tym jest też naprawdę wydajna i starcza na dłuższy okres.

A co powiedzieć o zapachu? Jest naprawdę przyjemny, delikatny, lekko słodkawy. Na pewno jednak nie jest drażniący, co wiele osób zdecydowanie sobie ceni. Dzięki temu odżywka przypada do gustu sporej liczbie osób.

Odżywka Nivea Long Repair naprawdę świetnie wpływa na włosy. Dobrze się na nich utrzymuje, co pozwala zawartym w niej składnikom silniej działać. Włosy po zastosowaniu odżywki są wygładzone, nie puszą się, nie stają się przetłuszczone, są błyszczące i miękkie. Co równie ważne, dzięki odżywce dużo łatwiej się je rozczesuje – z tego powodu sprawdza się głównie w wypadku włosów półdługich i długich. Można ją stosować zarówno po myciu, jak i bez mycia włosów. Efekt osiąga się niezależnie od tego czy odżywka trzymana jest na włosach 2 czy 5 minut.

Niewątpliwą zaletą odżywki Nivea Long Repair jest jej powszechna dostępność. Poza tym jest to odżywka w bardzo dobrej cenie – w zależności od sklepu ceny wahają się od 7 do 10zł za opakowanie.
Z pewnością jest to kosmetyk godny polecenia.

Artykuł powstał przy współpracy z Styl-Studio – kosmetyki do pielęgnacji ciała

Dołącz do dyskusji