Każdy ma talent!

W Polsce jest wielu uzdolnionych ludzi,którzy nie zdają sobie z tego nawet sprawy. Problem niestety polega na tym, że Polacy nie wierzą we własne umiejętności. Głównie dlatego, że taki mamy charakter. Zagraniczni specjaliści mówią nam wprost, że mamy bardzo dużo niewykorzystanego potencjału. Z tego powodu warto szukać własnych zainteresowań, które pozwolą ulepszać cały świat.

talent

Szukać do skutku!

Wiele osób postanawia znaleźć własną pasję, coś w czym będą się nie tylko spełniać, ale również coś w czym mają być szansę najlepszym. Problem niestety polega na tym, że człowiek bardzo często ma skłonności do przesady. Zauważyć to można w różnego rodzaju programach telewizyjnych, do których zgłasza się ogromna liczba chętnych. Programy, które szukają przepięknych głosów często muszą borykać się w etapach eliminacyjnych z osobami, które nie potrafią w ogóle śpiewać. Rzecz tkwi jednak w tym, że są one przekonane o własnym talencie, którego ewidentnie nie posiadają. I tu pojawia się kolejny problem. Polacy mają tendencje do skrajności.

Albo jedno, albo drugie

W Polsce osoby, które posiadają talent najczęściej są osobami, bardzo wstydliwymi. Przez to bardzo trudno jest im się przebić do polskiego show biznesu. Są jednak również takie osoby, które nie posiadają żadnego talentu, ale są utwierdzone w tym, że są prawdziwą konkurencją. Takie osoby stają się prawdziwym pośmiewiskiem dla innych.
 

Dołącz do dyskusji