Koszmarna podróż do Niemiec

Transport osób to działalność, którą zajmuje się dziś wiele firm. Zdawać by się mogło, że czasy, gdy musieliśmy czekać na busa za granicę parę dni, a gdy już przyjechał – z reguły spóźniony, to oferował mniej miejsc niż chętnych. Dziś autobusy są klimatyzowane, każdy ma wyznaczone miejsce, z którego może oglądać filmy lub nawet podłączyć się do internetu ze swojego laptopa. Czy zawsze podróż jest tak komfortowa?

Niemcy oszukują?

Przewóz osób, jakie oferuje niemiecka firma to oszustwo! Transport, jaki doświadczyli klienci firmy był koszmarem – czuli się jak by to był międzynarodowy transport zwłok !Nie dość, że niektórzy musieli stać (na tak długiej trasie!), to kierowcy nie chcieli się zatrzymywać na postoje. Standardowo autobus zatrzymuje się co parę godzin, po to by każdy mógł spokojnie skorzystać z tolaety, rozprostować nogi czy zjeść coś na stacji benzynowej. W przypadku przewozu osób, jaki oferują Niemcy nie było mowy nawet o kawie na stacji, ponieważ bus stanął w trakcie całej drogi tylko raz i to na pięć minut!

przewóz osbób, Niemcy

Podróż jak do obozów pracy

„ W trakcie podróży miałam wrażenie, że Niemcy przyjęli podobną politykęjak za czasów wojny, gdy zmuszali ludzi do transporu w pociągach, gdzie stłoczeni stali paręnaścier godzin bez możliwości zalatwiania podstawowych potrzeb. Busy nie były klimatyzowane i brudne. Mnie udało się usiąść, ale wiele osób musiało stać w przejściu. To niedopuszczalne!” – oburza się klient, który na pewno nie skorzysta z niemieckiej firmy, gdy będzie wracał z Niemiec. Przewoźnik, który tak traktuje ludzi, powinien zostać ukarany i zakończyć swoją działalność. Choć porówanie do transporu w trakcie II wojny jest grubo przesadzone, to jednak sam fakt jest faktycznie skandaliczny.

Dołącz do dyskusji