Praktyczna kobieca torebka

Nieodłącznym atrybutem każdej kobiety jest oczywiście torebka. I większość kobiet nie rusza się bez niej z domu. W kolekcji kobiety nie znajduje się jednak jedna torebka, i nie dwie czy trzy ? zazwyczaj jest ich kilkanaście lub więcej. Dlaczego tak się dzieje?

źródło: glamki.pl

źródło: glamki.pl

Kobiety potrzebują torebki na każdą okazję. Do pracy wybierają te większe i bardziej praktyczne. Mogą w nich zmieścić całe niezbędne wyposażenie. Torebka do pracy musi też czasami pasować do wykonywanego zawodu ? inną wybierze kobieta pracująca w warzywniaku, a inną dyrektorka banku. Kobiecie potrzebna jest też torebka na zakupy, na codzienne wyjścia, na spacer, czy na wieczór. W takiej kolekcji musi też znaleźć się torebka wieczorowa, pasująca do eleganckiej kreacji.

źródło: glamki.pl

źródło: glamki.pl

Kobiety wybierają też torebki w różnym stylu i tak, by pasowały one do różnych stylizacji. Dlatego mogą być proste, sportowe i bogato zdobione. Potrzebna jest torebka w klasycznej czerni, ale też torebki w różnych szalonych kolorach. Poza tym mogą być one wykonane z różnych materiałów.

źródło: amiche.pl

źródło: amiche.pl

Istotne jest również, by torebka była jak najbardziej praktyczna. Musi być odpowiednio duża i posiadać wiele zakamarków i kieszonek. Kobiety muszą bowiem mieć przy sobie całe podręczne wyposażenie. Składa się na nie cała kosmetyczka, perfumy, chusteczki czy lusterko. Musi się znaleźć miejsce na telefon, portfel, tabletki, ale również akcesoria biurowe ? kalendarz, notes, długopisy, ołówki i oczywiście ulubioną książkę ? tak żeby mieć zawsze wszystko przy sobie.

Dołącz do dyskusji