Świetne i tanie maski do włosów

W czasie lata wyjątkowo ważne jest odpowiednie dbanie o kondycję włosów. Narażone są na działanie różnych czynników – działanie promieni słonecznych, działanie wody morskiej czy basenowej, a także liczne zabiegi stylizujące. To sprawia, że włosy stają się suche i słabe. Niezbędna jest zatem odpowiednia pielęgnacja. Koniecznie trzeba pamiętać o stosowaniu masek do włosów, które będą je nawilżać, odżywiać i dodadzą im blasku. Oto lista skutecznych, a jednocześnie naprawdę tanich masek do włosów – cena nie przekracza 15zł, po które warto sięgnąć.

1.SCANDIC LINE – bananowa maska. Świetna maska z ekstraktem z banana, która działa na włosy przede wszystkim nawilżająco, ale również wygładzająco. Nadaje się również do włosów, które są wysuszone po farbowaniu. Jej zaletą jest też wyjątkowy zapach.

kasianafali.pl

kasianafali.pl

2.ZIAJA – maska intensywna odbudowa z ceramidami. Maska przeznaczona do włosów zniszczonych – zdecydowanie poprawia kondycję włosów i je odżywia. Wygładza włosy i w znacznym stopniu ułatwia ich rozczesywanie. Dodatkowo zapobiega elektryzowaniu się włosów.

3.BINGOSPA – maska do włosów z masłem shea i algami. Maska działa nawilżająco, a jednocześnie nie obciąża włosów. Działa regenerująco i wzmacniająco.

merlin.pl

merlin.pl

4.KALLOS – jagodowa maska do włosów. Mimo niskiej ceny działa bardzo pozytywnie, przede wszystkim nawilżając włosy. Dodatkowo dzięki jej stosowaniu włosy stają się miękkie i błyszczące. Ułatwia rozczesywanie włosów, a także zapobiega puszeniu. Cechuje ją również przyjemny zapach.

5.JOANNA – maseczka jajeczna. Maseczka działa odżywczo, zawiera ekstrakt z żółtka i olejek rycynowy. Maska wzmacnia włosy, dzięki czemu nie wypadają, jednocześnie ich nie obciąża. Włosy wyglądają na zdrowe, są miękkie i lśniące.

6.GLORIA – maska do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Maska działa na włosy odbudowująco i wzmacniająco. Włosy stają się o wiele zdrowsze i mocniejsze, a dodatkowo są miękkie i pełne blasku. Maska sprawia również, że o wiele lepiej się układają.

karminoweusta.blogspot.com

karminoweusta.blogspot.com

7.HERBAL ESSENCES – nawilżająca maska do włosów. Maska działa nawilżająco, poprawia kondycję oraz wygląd włosów. Cena jest niezwykle przystępna, a działanie jak w wypadku profesjonalnych kosmetyków.

8.ALTERRA – nawilżająca maska z granatem i aloesem. Maska ta wzmacnia i nawilża nawet bardzo zniszczone włosy. Jest bardzo wydajna i ma przyjemny zapach. Włosy po jej stosowaniu stają się miękkie i błyszczące, a do tego ułatwia ich rozczesywanie. Jest to maska z serii kosmetyków dla drogerii Rossmann.

Dołącz do dyskusji