Usługi księgowe mszczą się na panach

Własna firma to bardzo duże wyzwanie dla każdego właściciela firmy, ale tym bardziej dla kobiety, ponieważ cały świat biznesu jest zdominowany przez mężczyzn. Pani Agnieszka postanowiła założyć firmę, która będzie sprzedawać usługi księgowe innym właścicielom firm. Niestety na samym początku bardzo przeszkadzali jej w tym mężczyźni, dlatego kobieta postanowiła, że jej biuro rachunkowe nie będzie skierowane do panów.

usługi księgowe poznań

Tylko kobiety

Bardzo często dochodzi do takich sytuacji, w których właściciele firm posyłają swoje żony z wszelkimi dokumentami firmy. Dzieje się tak, ponieważ biuro rachunkowe Pani Agnieszki nie dość, że ma bardzo konkurencyjne ceny na rynku, co w dobie kryzysu jest bardzo ważne. Dodatkowo kobieta zatrudniła również bardzo dobrych księgowych oraz doradców finansowych, którzy mogą pomagać swoim klientom. Oczywiście pracownikami są wyłącznie kobiety. Pani Agnieszka szczyci się tym, że jak do tej pory jedynym mężczyzną, który do niej przychodzi jest wyłącznie listonosz. Niestety nie może całkowicie ograniczyć kontaktów z mężczyznami.

Chwyt marketingowy

Mimo że biuro rachunkowe pani Agnieszki kierowane jest wyłącznie do kobiet to znajduje ono swoich klientów, którzy pomagają utrzymać się firmie na rynku. Usługi księgowe tylko dla pań stały się prawdziwym chwytem marketingowym, który ma za zadanie przyciągnąć znacznie większą liczbę klientów. Dzięki temu firma może funkcjonować na rynku i odnosić sukcesy.

Dołącz do dyskusji