Zagęszczanie włosów z efektem “wow!”

Każda z nas marzy o grubych, gęstych i lśniących włosach. Niestety, z powodu kaprysów Matki Natury – albo też czynników zewnętrznych, takich jak przebyte choroby czy przewlekły stres – pasma niektórych kobiet stają się cienkie i przerzedzone. Na szczęście możliwe jest ich zagęszczenie, które sprawi, że znów uśmiechniesz się do swojego odbicia w lustrze!

Dla kogo zagęszczanie włosów?

Zabieg zagęszczania włosów pomoże cieszyć się nową, pełną objętości fryzurą zarówno tym paniom, które pragną zmienić swój image z tytułu jakiejś ważnej okazji (na przykład w dniu ślubu), ale także pomoże tym osobom, które chciałyby utrzymać efekt gęstych włosów na dłużej – ponieważ ich pasma są naturalnie bardzo cienkie i słabe. Często na zagęszczanie włosów decydują się także osoby, które straciły znaczną część włosów, na przykład na skutek choroby.

Jak zagęścić włosy i nie mieć na głowie “hełmu”?

Niektóre panie obawiają się zabiegu zagęszczania, ponieważ nie chcą, by ich fryzura prezentowała się sztucznie. Spokojnie – efekt końcowy zależny jest w głównej mierze od rodzaju włosów, jakie zostały użyte podczas wykonywania zabiegu. Wykorzystanie najwyższej jakości włosów słowiańskich i europejskich, których łuski są zachowane, gwarantuje naturalny efekt, a przy tym nie wpływa negatywnie na kondycję naszych własnych włosów.

Wiele metod, jeden cel

Nowoczesne zagęszczanie włosów wykonuje się przy użyciu kilku technik: metodą clip-on hair, która polega na doczepieniu dodatkowych pasm do naszych naturalnych włosów przy użyciu specjalnych klipsów (efekty utrzymują się dość krótko), metodą fryzjerską, polegającą na łączeniu naturalnych pasm ze sztucznymi przy wykorzystaniu malutkich obrączek (efekty mogą utrzymać się nawet do kilku miesięcy) oraz metodą mikrowłókien, która bazuje na wczepieniu we włosy specjalnych preparatów, które sprawiają, że włosy wydają się gęstsze (zabieg cechuje bardzo duża trwałość). Włosy można zagęszczać także używając mezoterapii igłowej, która polega na na kilkukrotnym aplikowaniu specjalnych substancji odżywczych, które pobudzają cebulki włosowe do lepszego funkcjonowania.

To, na jaką metodę się zdecydujemy, powinno zależeć od okazji oraz naszych oczekiwań co do trwałości efektów zabiegu.W doborze najlepszej dla nas metody pomoże nam specjalista od zagęszczania włosów.

Dołącz do dyskusji