Życie zaczyna się po 60-tce!

Wiele osób uważa, iż z chwilą kiedy przekroczy się magiczny próg sześćdziesiątego roku życia, nie można już się nim cieszyć, a wręcz przeciwnie – obowiązkiem jest narzekanie, przesiadywanie w domu i jęczenie bliskim do ucha jak to nie chcą z nami spędzać czasu. Wiele starszych osób coraz częściej jednak buntuje się takiemu zachowaniu. Odkrywają oni, że wiek ten to czas, który otwiera przed nimi ogromne pasmo możliwości!

fot.finerminds.com

Hobby

Przejście na emertyturę dla wielu jest katastrofą. Nie wiedzą oni co zrobić z wolnym czasem, ciężko znaleźć im jakieś zajęcie. Jednak warto dostrzec w tym pozytywne strony oraz szereg możliwości. Otóż emerytura to czas, który można poświęcić na uprawianie pasji, na której nigdy nie mieliśmy czasu. To wtedy wiele osób odkryło, że interesuje je malarstwo, fotografia czy też po prostu czytanie książek.

Podróże

Emerytura to również wolny czas, który można poświęcić na zwiedzanie! Polska oraz kraje zagraniczne są na tyle pełne atrakcji, iż warto poświęcić trochę pieniędzy na ich odwiedzenie. Biuro podróży Aven Travel, to firma, która organizuje wycieczki właśnie z myślą o starszych ludziach. Niskie ceny, oraz komfortowa opieka sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z ich usług. Nie zapominajmy również, że jest to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości.

Dołącz do dyskusji